Obciazenia Elektroniczne do 6kW BK Precision (USA) - https://www.bkprecision.pl

Oficjalny przedstawiciel w Polsce
MENU
PRZYRZĄDY POMIAROWE ZASILACZE TESTERY
Przejdź do treści

Obciazenia Elektroniczne do 6kW BK Precision (USA)

NOWOŚĆ

SERIA HVL - Obciążenia elektroniczne wysokiego napięcia DCNowa seria wysokonapięciowych obciążeń elektronicznych prądu stałego, seria HVL z 6 różnymi modelami o mocy 3 kW i 6 kW, w konfiguracjach od 600 V do 1000 V i prądem 25 A do 300 A.
Obciążenie elektroniczne HLV POBIERZ BROSZURĘ                  Instrukcja Obsługi obciążeń elektronicznych HLV                (BK-PRECISION)
Seria obciążeń elektronicznych HVL odpowiednia jest do zastosowań w systemach ATE, obsługuje różnorodne dynamiczne warunki obciążenia do oceny przetwornic DC-DC, akumulatorów, ładowarek akumulatorów, układów fotowoltaicznych i innych źródeł prądu stałego o dużej mocy.

 • Wysoka gęstość mocy do 6 kW w obudowie 5U
 • Tryby pracy CC/CV/CR/CW
 • Praca ciągła, impulsowa i przełączana
 • Prędkość w trybie przejściowym do 10 kHz w trybie CC
 • Zaawansowane programowanie w trybie listy
 • Regulowana prędkość reakcji pętli
 • Wentylatory sterowane termostatycznie zapewniają cichą pracę
 • Regulowana prędkość narastania napięcia i prądu
 • Zabezpieczenia OVP, OCP, OPP, napięcia wstecznego i blokada klawiatury
 • Ochrona przed oscylacjami
 • Standard interfejsów USB (zgodny z USBTMC), LAN, RS232 i GPIB
 • Dostarczone sterowniki LabVIEW
 • Dostarczone oprogramowanie operacyjne i oprogramowanie do testowania baterii
Nowe wysokonapięciowe obciążenia elektroniczne prądu stałego serii HVL firmy B&K Precision zapewniają niezawodną wydajność i wysoką gęstość mocy do 6 kW w obudowie 5U. Sześć modeli, odpowiednich do zastosowań w systemach ATE, oferuje trzy opcje napięcia roboczego (600 V, 800 V i 1000 V) i poziomy mocy 3 kW i 6 kW. Seria HVL obsługuje różnorodne warunki obciążenia dynamicznego i idealnie nadaje się do oceny przetwornic DC-DC, akumulatorów, ładowarek akumulatorów, układów fotowoltaicznych i innych źródeł prądu stałego o dużej mocy.

Intuicyjny panel przedni wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala, klawiaturę numeryczną z klawiszami programowalnymi przez użytkownika oraz port hosta USB do rejestrowania danych bezpośrednio w napędzie flash USB. Seria HVL może pracować w trybach stałego napięcia, prądu, rezystancji i mocy, spełniając szeroki zakres wymagań testowych. Ponadto seria umożliwia pracę ciągłą, impulsową i przełączalną (precyzyjne przełączanie pomiędzy dwoma poziomami obciążenia). Zaawansowane programowanie w trybie listy ułatwia konfigurowanie i wykonywanie złożonych sekwencji obciążenia z panelu przedniego.

W przypadku zastosowań o większej mocy można połączyć równolegle do 10 identycznych modeli serii HVL, aby zwiększyć całkowitą moc zestawu do 60 kW. Rozbudowane funkcje zabezpieczające obejmują OVP, OCP, OPP, zabezpieczenie przed napięciem wstecznym i zabezpieczenie przed oscylacjami prądu, zapobiegające uszkodzeniu urządzenia testowego oraz obciążenia. Seria posiada również certyfikaty CE,  cTUVus, który świadczy o zgodności z normami bezpieczeństwa CSA i UL. Dostarczane jest oprogramowanie operacyjne i oprogramowanie do testowania baterii, umożliwiające zdalne sterowanie i monitorowanie komputera. Seria obejmuje standardowe interfejsy USB (zgodne z USBTMC), LAN, RS232 i GPIB obsługujące polecenia SCPI.
.

OBCIAŻENIA ELEKTRONICZNE    SERIA BK 8600                 (BK-PRECISION)

BK8600 (150W), BK8601 (250W), BK8602 (200W),

BK8610 (750W), BK8612 (750W), BK8614 (1500W), BK8616 (1200W),

BK8620 (3000W), BK8622 (2500W), BK8624 (4500W), BK8625 (6000W)

- POBIERZ BROSZURĘ -                   Obciążenia elektroniczne     BK8600                   - Instrukcja Obsługi -                (BK-PRECISION)

OPROGRAMOWANIE PC do sterowania obciążeniami programowalnymi BK86xx i akwizycji danych pomiarowych (zawiera niezbędne moduły NI)


DC load baner
wykres

Moc Obciążenia  : 150W do 6000W, prąd do 720A

Obciążenia z tej serii są szczególnie przydatne do symulacji obciążenia diodami LED. Odpowiednie charakterystyki są wstępnie przygotowane w przyrządach, specjalny tryb pracy CR-LED. Do każdego przyrządu jest dołączane oprogramowanie PC symulujące panel czołowy.


Obciążenia serii 8600 są wyposażone w interfejsy: RS232, USB, GPIB

Maksymalna częstotliwość zmiany obciążenia wynosi 25kHz, co umożliwia symulowanie szybkich stanów przejściowych. Rozdzielczość regulacji i jednoczesnych pomiarów parametrów wynosi 16 - bitów, co przekłada się na rozdzielczość 1mV i 0.1mA. Obciążenia BK8600 są objęte 3-letnią gwarancją na terenie Polski.


Dla Obciążeń Elektronicznych dostępne są sterowniki do oprogramowania np. LabView, Python, oraz bezpłatne oprogramowanie do wszystkich modeli serii - KONTAKT


seria BK8600
BK8600
BK8600 front
BK8600 rear
Copyrights
HIK-CONSULTING
Wróć do spisu treści